Pressiteade

2015 Tasuta eesti keele kursused? See on reaalne – Meie inimesed! MISA

Esimeste gruppide lõpupidu toimus Tallinna keeltekoolis Atlasnet projekti “Eesti ühiskonnas lõimumist toetavad tegevused” raames. Õpinguid korraldas Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie inimesed (MISA). Kõik pildid- Facebook
Alates 2015. aastast algasid Euroopa Sotsiaalfondi projekti “Eesti ühiskonnas lõimumist toetavad tegevused ” raames esimesed tasuta eesti keele kursused tasemele A2, B1 ja B2. Iga grupi õppetöö maht on 100 akadeemilist tundi.
27. novembril 2015 lõpetasid koolituse Tallinna keeltekoolis Atlasnet kaks esimest gruppi A2 tasemele. Kõik õppurid sooritasid koolisisese eksami väga hästi – said kõrge tulemuse ehk 88-90 punkti! Need on esimesed 27 inimest 540-st (projekti esimene etapp). ->Lõpupeo pildid<-

2010 Vaatamata majanduskriisile toetab Eesti riik rahvusvähemusi! (VENE KEEL)

2010 aasta mais Keelekeskuses Atlasnet lõpeb eesti keele koolitus, mis toimus projekti „Eesti keele täiendõpe Pühapäevakoolide õpetajatele” raames. Projekti peajuhiks oli Haridus- ja Teadusministeeriumi üldharidusosakonna juhataja Irene Käosaar.

Pühapäevakoolide õpetajate liidu esimehe Roman Ljagu sõnul oli eesti keeleõpe Keelekeskuses Atlasnet Haridus-ja Teadusministeeriumi toetusel läbiviidud kõrgel tasemel. Avaldati suurt tänu kooliõpetajatele, kes said suurepäraselt hakkama selle projektiga, mis on rahvusvähemuste poolt veel üheks sammuks sulandumiseks eesti ühiskonda.

Pidulikul tänuüritusel, mis oli korraldatud projekti lõpetamise puhul ja toimus Keelekeskuse Kuu nimelises auditooriumis, Tallinna Vene Kultuurikooli kõnekunsti õppejõud Aleksandr Dvoretski luges eesti keeles läbi oma monoloogi, mis oli pühendatud Kersti Kiviseljale. Sellest monoloogist olid kõik vaimustuses.

Keelekeskuse direktor Sergei Sirenko tõdes, et mis võiks olla paremaks teadmiste tõestuseks kui vene kõnekunsti õppejõu suust kuuldud monoloog eesti keeles.

Projektijuhid Irina Kerimova ja Iraida Zahharavova ütlesid palju tänusõnu õpetajatele.

Antud projekti raames said osaleda  praegu ainult 18 Pühapäevakoolide õpetajat, kuid me loodame ka edaspidi teha koostööd Haridus-ja Teadusministeeriumiga, kus saadakse aru kui tähtis on toetada just õpetajaid, sest nad on eeskujuks oma õpilastele.

Atlasnet ja Eesti Rahvusvähemuste Pühapäevakoolide Õpetajate Ühing

КТО УЧИТ? ИНФОРМАЦИЯ О ВСЕХ УЧИТЕЛЯХ ATLASNET (С ВИДЕО)
Все видео на YOU TUBE Подпишитесь!
Мы на Facebook Ставьте Like/Нравится.
Мы в OK Вступайте в наш класс:)
Мы В контакте! Есть Контакт!
Instagram Фото сразу! Публикуйте с hashtag #atlasnet
Atlasnet отзывы Зайдите! Всё честно.
Atlasnet? Что внутри? Фото-обозрение школы.

Позвоните! (+372) 552 1112 , 610 94 66
Люди ждут чудес от жизни, не понимая, что чудеса нужно создавать самим.
Центр Atlasnet в центре Таллинна. Eestikeelne info: +372 558 6776
Пн.-Пт. с 8:00-20:00, Сб. 10:00-17:00 (Летом в субботу закрыто.)

Не откладывайте на завтра! Когда-то сегодня называлось завтра… и перешло в вечность.
Вы в Таллинне? Нужны иностранные языки? В Atlasnet! Учись с удовольствием:)

Eesti keele kursused Tallinnas, курсы эстонского языка в Таллинне