HISPAANIA KEELE KURSUSED TALLINNAS

Miks õppida just hispaania keelt?

Hispaania keel või kastiilia keel (castellano) on indoeuroopa keelkonna romaani rühma keel, mida kõneleb kokku umbes 400 miljonit inimest Hispaanias, Põhja-Aafrikas, Kanaari saartel ja

Ladina-Ameerikas (välja arvatud Brasiilia), mis muudab hispaania keele üheks kõige populaarsemaks keeleks kogu maailmas. Hispaania keel asub maailma keelte hulgas oma leviku poolest pärast hiina ja inglise keelt kolmandal kohal. Lisaks Hispaaniale on hispaania keel ametlik keel veel 19 riigis maailmas. Hispaania keele osatähtsus Ameerika Ühendriikides on kasvanud hüppeliselt ning keeleteadlaste hinnangul võib hispaania keel kujuneda tähtsaimaks suhtluskeeleks kogu maailmas. Seda tõendab ka asjaolu, et Ameerikas on tekkimas uus keel nimega spanglish või espanglish, mis on hispaania ja inglise keele segu ja mida on soosinud sisseränne hispaanikeelsetest riikidest. Hispaania keele mõjutusena on Brasiilia ja hispaania keelt kõnelevate riikide piiril tekkinud hübriidkeel portuñol.

Hispaania keelt peetakse üheks lihtsaimaks keeleks maailmas. Peaaegu kõikide hispaania keele tähtede kirjapilt ja hääldus on kooskõlas. Samas erineb hispaania keele hääldus mõneti eesti keele omast ning võrreldes eesti või vene keelega ei ole hispaania keele grammatikas käändeid.

Keeltekoolis Atlasnet kasutatakse hispaania keele õpetamiseks kommunikatiivset metoodikat, mille eesmärk on arendada eelkõige suhtluskeelt. Õpetamise protsessis arendatakse võrdväärselt nii sõnavara kui ka kuulamis-, lugemis- ja kirjutamisoskusi.

Kursuse jooksul läbitakse järgmised teemad: tutvumine, perekond ja suhted, käitumine erinevates olukordades, söömine ja rahvustoidud, restoranikülastus (tellimine ja maksmine), igapäevatoimetused, sisseostud, käitumine, iseloom ja iseloomustus, isiksus ja enesehinnang, argipäev ja pidupäev, ametialane tegevus, puhkus, vaba aeg, arstivisiit, elu maal ja linnas, ilm, tähtsad leiutised tänapäevaelus, pühad ning õnnitlused.

Keeltekoolis Atlasnet saab õppida hispaania keelt ja hispaaniakeelsete riikide kultuuri mugavas ja koduses õhkkonnas.

Atlasnet pakub hispaania keele tunde nii algajatele kui ka edasijõudnutele, nii täiskasvanutele kui ka lastele. Iga kursuse maht on 80 akadeemilist tundi keskmise kestusega 3-4 kuud kaks tundi kaks korda nädalas. Õppeprotsessi intensiivsus oleneb õppijate soovidest ja vajadustest. On võimalik anda ka individuaal- ja Multi-Skype tunde. Õppetöö toimub väikestes rühmades, mis võimaldab kõigi osalejate aktiivset osavõttu juba esimesest tunnist peale.

Õppematerjalid:
Francisca Castro, Uso de la gramática española, nivel elemental, intermedio y avanzado, Edelsa.
Francisca Castro Viúdez, Aprende gramática y vocabulario, SGEL.
Prisma comienza: método de español para extranjeros, Edinumen.
Õpikud sisaldavad ka grammatikaharjutusi.

¡Hablemos español! ¡Os esperamos en nuestro centro!

FIESTA, SIESTA, FLAMENCO, CERVEZA, SUERTE, LOS TOROS

tag’s: Hispaania keele kursused täiskasvanutele  Tallinnas,IELTS,kõnekeele kursused. inglise keele kursused noortele, inglise keele kursused õpilastele Atlasnet-Õpi mõnuga kesklinnas:),hispaania keele kursused tallinnas,keeleõpe kesklinnas, kesklinnas,hispaania keele õpe,hispaania keel,IELTS,TOEFL, ILS, ärikeel, audiokurss, kõnekeel, edu, keelte kursused,vene keele kursused,vene keele õpetaja,vene keele õppimine,tallinnas,vene keele kursused tallinnas, vene keele õpetaja tallinnas,Vene keele kursused Tallinnas Õpi mõnuga kesklinnas,, tallinn narva mnt.7 , keeltekool tallinn narva mnt. 7, atlasnet, keelekeskus tallinn narva mnt. 7,  keelekursused täiskasvanutele  Tallinnas,IELTS,kõnekeele kursused,keeltekool kesklinnas,keelekeskus kesklinnas, atlasnet, inglise keele kursused noortele, inglise keele kursused , inglise keele kursused õpilastele