Tasuta eesti keele ja kultuuri tundmise klubid

Tere, Tallinna ja Narva elanikud!
Kutsume teid osalema projektis, mis arendab keeleoskust ja annab teadmisi Eesti kultuurist.
Eesti keele- ja kultuuriõppe kulud, sh ekskursioonid katab klubis osalejale ESF projekt. Keelekubid, mis on mõeldud suhtluseks ja eesti keele taseme täiustamiseks – see on suurepärane!
Paljudel inimestel puudub võimalus suhelda igapäevaselt eesti keelt emakeelena kõnelevate inimestega. Atlasnet MTÜ aitab teid, kuna meil on imelised klubide eestvedajad. Tulge osalema projektis “Eesti keele ja kultuuri tundmise klubid” ja saate KÕIGEGA hakkama! Klubide programmi kuulub nii suhtlus klassiruumis (kohvipausidega) kui ka ekskursioonid. Meie klubis saate kohtuda ja suhelda huvitavate külalistega.

KES SAAB REGISTREERIDA?

1. Võtta osa klubi tööst saavad täiskasvanud (alates 18. eluaastast)
2. On olemas sertifikaadina / tunnistusena tõendatud B2- või C1-kategooria. Samuti sobivad Integratsiooni SA tunnistused ja vanemad kategooriad – kesktase, kõrgtase. Teil peab olema dokument, mis kinnitab vähemalt B2 taseme olemasolu.
3. Klubi liikmeks saavad registreerida ainult need inimesed, kes eelnevalt ei ole osalenud Integratsiooni SA klubides. Korduvalt klubisse registreerida ei saa.

Uudise jagamine on teretulnud, teie sõber ju ei tea. Aitäh!

KUIDAS SAAB REGISTREERIDA? 
1. Juhul kui Te olete nõus osaleja nõuetega ja ajakavaga – registreerimiseks vajutage siia.
2.
Saatke oma sertifikaadi/tunnistuse skaneering e-mailile admin(at)atlasnet.ee, kui skanneerimise võimalust pole, siis saatke sertifikaadi/tunnistuse foto selgelt nähtava sertifikaadi numbriga.
3. Kui kõik on korras, siis Teiega võetakse ühendust ja kutsutakse infopäevale vt. all. iNFOPÄEVAL kohalolek on kohustuslik. Sellel päeval saate esitada kõik oma küsimused klubi korralduse ja programmi kohta.

Infotelefon 5507058 e-post admin(at)atlasnet.ee

Täname Meediat, kes toetasid klubisid uudise postitamisega

Eesti keele ja kultuuri tundmise klubid Tallinnas ja Narvas perioodil 2020-2022 korraldab Atlasnet MTÜ koostöös Integratsiooni Sihtasutusega ESF projekti „Eesti ühiskonnas lõimumist toetavad tegevused“ raames.

INSA & ATLASNET KLUBID

Saates meile oma personaalsed andmed e-mailile admin[at]atlasnet.ee, Te nõustuste Teie andmete töötlemisega Integratsioon SA poolt.
NB! Ärge registreerige “niisama”! Ainult siis, kui olete tõesti valmis käima klubikohtumistel kõik 6 kuud. Klubist lahkujad edaspidi klubides osaleda ei saa.

Registreeruge kohe ja näeme klubis