English (United Kingdom)   Estonian (Eesti)   Russian (CIS)

Keeltekool    Language school    Школа языков

Sisekaitseakadeemia kutsub kõiki osalema vabakuulajana avatud ainetel

Soovid õppida araabia keelt? Plaanid kirjutada teadustööd ja tahad täiendada ennast teadustöö metodoloogia alal? Sul tuleb tihti teiste ees avalikult esineda, aga napib julgust ja kogemusi? Soovid ennast täiendada võimalike vägivallajuhtumiste lahendamisel? Ehk vajavad Sinu oskused lihvimist inimese kehakeele lugemisel?

Tahaksid õppida inglise keeles ja teada saada, millised on kultuuridevahelise suhtlemise põhimõtted ja kuidas mõjutavad erinevad tavad ning kombed inimeste teineteisemõistmist?

Sisekaitseakadeemia pakub lahenduse. Võimalusi ja teemasid on veelgi. Tuleb vaid valida endale sobiv vabaaine ja hoida ennast õppimise kaudu värskena.

Meie avatud õppeainete nimekiri on leitav Sisekaitseakadeemia kodulehelt ja kui leiate õppeaine, milles soovite osaleda, siis palun võtke julgelt ühendust meie õppeosakonnaga (Liina Tamm, telefon 513 8295,  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ).

Tasub arvestada, et õppeainetes osalemine on tasuline (1 EAP = 44 eurot) ja töötajatel on võimalik taotleda selle tasumist oma organisatsiooni koolituskuludest.

Atlasnet Keelekeskus Narva mnt.7, 10117, Tallinn, 2. trepikoda, 4. korrus, infoatlasnet.ee Tel. 5521112, 6701067, 6109466. Eestikeelne info: 5586776.

Konfidentsiaalsuspoliitika